O nás

Jsme česká společnost, která se zaměřuje na výrobu, distribuci a prodej dětských stavebnic a jejich příslušenství.

Všechny naše výrobky jsou vybaveny certifikátem "Bezpečné hračky", který je vydáván českým zkušebním institutem ITC se sídlem ve Zlíně. Bezpečnost našich dětí je pro nás absolutní prioritou. Zaměřujeme se především na prodej dětských stavebních kostek a to takovým způsobem a formou, která v maximální možné míře rozvíjí jejich vlastní kreativitu. Našim cílem není dětem diktovat jakým způsobem si mají hrát, ale nabídnout jim možnosti, aby ony samy opravdu bez omezení uplatnily své představy. Proto nabízíme základní sety stavebních kostek v různých barvách a tvarech, které umožňují jak chlapcům, tak děvčatům stavět různé tvary, předměty a naplnit tak svoje představy.

K těmto základním setům potom nabízíme doplňkové stavební kostky, které označujeme jako kreativní sety a tyto sety pak vhodným způsobem umožňují dále rozvíjet stavební aktivity dětí. Naše společnost prodává výše naznačený sortiment stavebních kostek jak koncovým zákazníkům, tak i velkoobchodníkům.

Koncovým zákazníkům umožňujeme si přímo objednat naše produkty v rámci e-shopu. V případě, že se jedná o velkoobchodního zákazníka, pak nás prosím přímo kontaktuje. Můžeme si dohodnout schůzku a vyjasnit si možnosti vzájemného obchodního vztahu.

Stavebnice je kompatibilní s dalšími stavebnicemi typu Sluban, Lego, Cobi aj.

bezpe_hracky_09_novy_text (1)